Zorlu Hukuk

ZORLU HUKUK bürosu Avukat Şerife AĞAÇDELEN ZORLU tarafından Antalya’da kurulmuş olup, yerli ve yabancı müvekkillere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Şerife AĞAÇDELEN ZORLU üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayıp, akabinde İngiltere’de Wales Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yapmıştır. Yüksek lisans sürecini “11 Nisan 1980 Tarihli Uluslararası Taşınır Mal Satımına İlişkin Birleşmiş Milletler Sözleşmesi`ne (Viyana Sözlesmesi’ne) başvuru yolları ve bu sözleşmenin bir tarafın Türk olduğu taşınır mal satımına ilişkin bir sözleşmeye hangi koşullar altında uygulanacağı” konulu tez çalışması ile tamamlamıştır.

Av. Şerife AĞAÇDELEN ZORLU akademik eğitim sürecinin yanı sıra yüksek lisans eğitimi sürecinde aynı zamanda Londra’da Kuddüs Avukatlık Bürosu’nda çalışmış ve yüksek lisans eğitimini tamamladıktan ve İngiltere’de üç yıl yaşadıktan sonra ise 2007 yılı sonunda Türkiye’ye dönerek avukatlık stajını İstanbul’da Aksu-Savaş-Çalışkan (ASC) avukatlık bürosunda yapmıştır. Avukatlık mesleğine ise yine İstanbul’da Türkiye Finans Katılım Bankası’nda başlamış ve anılan bankada iki yıl süreyle hukuk müşavirliği görevinde çalıştıktan sonra serbest avukatlığa ZORLU HUKUK bürosunu kurarak Antalya’da başlamıştır. Çalışma alanları ağırlıklı olarak Uluslararası Ticaret Hukuku, uluslararası ticari sözleşmeler, tahkim, Banka ve Finans Hukuku, yabancı yatırımlar, yerli ve yabancı şirketlere her türlü konularda danışmanlık hizmeti verilmesi üzerinedir.

Adres
Meltem Mah. Meltem Blv. Antalya Spor St. B-2 Blok K:7 No:13 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon
(+90 506) 705 24 04
E-Posta
bilgi@zorluhukuk.com